Lakiery hybrydowe Neonail - idealne do malowania w domu

2019-06-06

Jeśli lubisz mieć zawsze zadbane i ładnie pomalowane paznokcie, najwyższy czas nauczyć się wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie. Okazuje się bowiem, że to wcale nie takie trudne, a cały sprzęt, którego potrzebujesz, nie powinien kosztować cię więcej niż kilkaset złotych. Zatem całość zwróci ci się po około 2-3 malowaniach! Ważne jest jednak także to, by potem właściwie wybrać lakier hybrydowy do samodzielnego malowania. Przedstawiamy dzisiaj markę Neonail - to właśnie ona proponuje idealne rozwiązanie dla ciebie!


Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe Neonail?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z samodzielnym wykonywaniem manicure’u hybrydowego i nie masz jeszcze wprawy, powinnaś zwrócić szczególną uwagę na to, jaką konsystencję ma lakier. Warto zaznaczyć, że znacznie trudniej będzie ci malować lakierami rzadkimi. Tymczasem Neonail są stosunkowo gęste i łatwe do aplikacji, co z pewnością szybko docenisz. Nie są natomiast tak gęste, by zbierały się na paznokciu, tworząc nieładne ślady.


Niezależnie od lat stażu, manicure hybrydowy ma zapewniać pełne krycie. Okazuje się, że nie każda firma potrafi temu sprostać i czasem przy jaśniejszych kolorach możesz zapomnieć o efekcie wow. Tymczasem Neonail kryje doskonale nawet w przypadku kolorów neonowych! Wystarczą dwie warstwy, by cieszyć się intensywnym i mocnym kolorem.


Nie bez znaczenia dla oszczędności na całej nauce i procesie samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego jest wydajność lakierów od konkretnej firmy. Skoro zatem lakiery Neonail nie wymagają kładzenia więcej warstw niż wcześniej wspomniane dwie, nie ma obaw, że szybko się skończą. Oznacza to, że lakiery hybrydowe Neonail są naprawdę wydajne i ich kupno zwyczajnie się opłaca.


Niestety, głównym problemem w przypadku marki Neonail jest fakt, że lakiery hybrydowe nie są zbyt trwałe. Okazuje się, że kolory ścierają się z wolnego brzegu, przez co dochodzi do łamania lub zadzierania paznokcia. Jest to zatem rozwiązanie dla dziewczyn, które często chcą zmieniać kolory i regularnie używają odżywek dla wzmocnienia swojej płytki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niezależnie od firmy lakieru hybrydowych, w przypadku częstego zakładania hybrydy zawsze dojdzie

do osłabienia paznokcia, dlatego warto zainwestować w dobrą odżywkę.


Lakiery hybrydowe Neonail mają olbrzymią zaletę w postaci swojej ceny. Około 30 złotych za buteleczkę tak wydajnego lakieru to naprawdę w porządku kwota. Nie ma tu powodów, by się krzywić.


Neonail zdecydowanie sprawdzi się w domowych warunkach. To idealne lakiery hybrydowe zarówno dla nastolatek, jak i młodych kobiet, które nie lubią monotonii i chcą oszczędzić na chodzeniu do kosmetyczki, ale również cieszyć się perfekcyjnym efektem.